Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt

2 posters
YazarMesaj
cashfloww
LoVe-Fm TeaM
LoVe-Fm TeaM
cashfloww

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Empty
MesajKonu: >>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt   >>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 6:48 pm

Saatimi gidişine ayarladım.. Sanki hiç gitmemişsin gibi.. Gidişinden sonra bir an bile geçmemiş gibi..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Adsztf6

Sensiz zamanlarda boşluklardayım.. Kaybolmuşum.. Düşüyorum sürekli..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Adszzc3

Gidişini izlemekte mi vardı ardından.. Hani hayallerimiz.. Hani düşlerimiz.. Hani yaşayacaklarımız vardı.. Hani hep biz vardık.. Ve hep biz olacaktık..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Wol_error
Click this bar to view the full image.>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Adsz1fs1

Hani bahçeli küçük bir evimiz olacaktı.. İçinde ' ßiz ' olduğumuz..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Adsz1va5

Hani aşkımızın en değerli hediyesini tadacaktık.. Sen anne ben baba olacaktım...

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Bebek034oy7

Konussana sevdiğim.. Ve söyle bana..

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 490x490 and weights 61KB.>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt 41132425682ol7ml3vy4

Kim ısıtacak seni soğuk ve yanlız gecelerde.. ?

Click this bar to view the full image.>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt 41132425682ol7ml3qn0

ßir damlasına bile kıyamadığım gözyaslarını kim silecek.. ?

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x525 and weights 149KB.>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Aglamakguzeldirdu2gu3rp6

Kim güldürecek yüzünü.. Gülüşüne ömrünü adayarak..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Uku5ijrh0cg7

Sen şimdi tüm sorulardan habersiz, yaşamaktasın kabuğunda..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt I1106516507marina7kj9nrde6

ßen ise sana soramadığım sorular.. Ve kalbimde sevdanla gidiyorum uzaklara.. ßilmiyorum yolum nereye..

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x582 and weights 196KB.>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Artkgemeliyimtmkalmalarrp8

ßelki sonuma yolculuğum.. ßelki yeni umutlara.. Her zaman içimde hiç bitmeyecek sevdanla.. Hoşçakal Sevdiğim...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 510x510 and weights 86KB.
>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Yee3bk4

Elveda..

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Lovemecut26bvge5jm1

KEŞKE YAZMASAYDIM BE BİTANEM O SON MESAJI SANA ELVEDA DEMESEYDİM...
LoVe-Fm
LoVe-FoRuM TeaM
LoVe-FoRuM TeaM
LoVe-Fm

Erkek

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Empty
MesajKonu: Geri: >>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt   >>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 8:10 pm

qanqa coq acıqlı yaw helal sana Sad
http://lovefm.ingoo.us

>>>>> ayrılık bize yakışmadıı <<<&lt
1 sayfadaki 1 sayfası